top of page

Poznaj barwy zwycięstwa!

TeriSport to nowa marka na rynku odzieży sportowej. Współpracujemy z klubami, akademiami, stowarzyszeniami, firmami i sportowcami, a także amatorskimi drużynami. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów tworzymy stroje niepowtarzalne i wyjątkowe. Zespół naszych grafików zadba o unikatowość każdego produktu.

Jesteśmy firmą z Wrocławia. Posiadamy własną drukarnię oraz szwalnię. Metoda nadruku, której najczęściej używamy to sublimacja. Dzięki procesowi sublimacji wszystkie nadruki są niemal niezniszczalne - to dzisiaj najbardziej trwała forma znakowania odzieży. W naszej ofercie znajdziecie szereg wzorów, które mogą zostać dostosowane pod barwy Waszej drużyny. Dzięki personalizacji (numery, nazwiska, sponsorzy), każdy strój będzie inny. Nieprzerwanie pracujemy nad nowymi projektami. Jeżeli masz pomysł na swój własny wzór, skontaktuj się z nami.

Materiały, z których korzystamy przy produkcji naszej odzieży to najwyższa półka, a dzięki atestom mamy pewność, że dzianiny są odpowiedniej jakości. Jesteśmy producentem, a nie kolejnym dystrybutorem na rynku odzieży sportowej. Projektujemy, drukujemy i szyjemy na własnych wykrojach krawieckich, z których powstają później nasze oryginalne wzory.

Polub nas

na FB

  • White Facebook Icon
bottom of page